Вбивця / Killer

Дата публікації: 2023-11-12 12:00

Рік: 2023
Режисер: Девід Фінчер,
Актори: Майкл Фасбендер, Тільда Свінтон,
Тривалість: 1 год. 58 хв.
Кошторис: $ 175 000 000
Касові збори: - (стрімінґ Нетфлікс)
Рейтинг IMDB: 7,0 / 10

“Вбивця” – кримінальний трилер 2023 року продукції Нетфлікс режисера Девіда Фінчера. Головну роль грає Майкл Фасбендер, а в одній з другопланових ролей з’являється Тільда Свінтон. На зйомку фільму витрачено вражаючі 175 мільйонів доларів.

За сюжетом найманий вбивця виконує чергове завдання і промахується. Таке стається з ним вперше, він залишає місце злочину і відправляється додому. Там він дізнається, що на його дівчину-дружину скоєно напад і зараз вона в реанімації. Після цього вбивця починає полювання на всіх причетних.

Не дивіться цей фільм, побережіть свій час. Ігноруйте нав’язливу рекламу, не піддавайтесь.

Фільм дуже важко дивитись. Весь час ми чуємо монолог головного героя з безкінечними повторами. І якби ще в тих словах було щось вражаюче, як в “Бійцівському клубі”! Ні, тут з неймовірною претензією на високе мистецтво повторюються напівочевідні речі. Причому відбувається це буквально з перших секунд і триває весь фільм. Дехто пояснює це нео-нуарним стилем фільму, але легше від цього не стає. Шкода, що я не довірився своєму відчуттю і не виключив фільм на 10-й хвилині.

Сюжет простий і нецікавий. Кіллер розкручує клубок замовників-виконавців і доходить до самого верху. Все, ніяких відхилень.

Єдине, на що тут можна дивитись – те як винахідливо головний герой виконує свою працю. І ще на кількахвилинні сцени у Флориді та за участі Тільди Свінтон, яку чомусь згадують як “у головній ролі”. Але вони все одно не варті того, щоб заради них витрачати час на цей фільм.

Читати:  Як вони біжать / See how they run

“Вбивця” – чергове великобюджетне розчарування від Нетфлікс. Для мене – друге за два дні після “Плазунів“. А це якось занадто. Треба припиняти дивитись фільми тільки тому, що їх активно рекламують, і більше довіряти своїй інтуїції, якщо після перших хвилин вона говорить “стоп”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *