Серіал “Берлін”. Відгук на перший епізод

Одночасно схоже і не схоже на “Паперовий будинок“. Так само команда персонажа на прізвисько Берлін планує пограбування, тільки не в Мадриді, а в Парижі. Так само всередині команди відбуваються любовні інтриги, і відразу вгадується своя пара Токіо-Ріо. Так само головний герой крутить роман, ставлячи під загрозу весь план.

Але є і суттєві відмінності. В оригінальному серіалі Професор та Токіо своєю серйозністю та трагічним минулим створювали драматичну атмосферу. Тут же все якось більше нагадує буфонаду, ніж драму. Дуже багато кумедних моментів і романтичних ситуацій вже з самого початку. Мабуть, це так Париж вплинув на Алекса Піну.

Дивитись цікаво, але більше нагадує другу частину “Паперового будинку”, ніж оригінальну історію. Менше пафосу і простих людських емоцій, більше поверхневості, екшену і любовних пригод. Мабуть, так і повинно було статися, коли Берлін виходить на перший план.

Впадає в очі те, що позірно ретельно продуманий план регулярно опиняється під загрозою. Мабуть, треба було краще планувати. Або залучати Професора.

P.S. Повний огляд серіалу “Берлін” можна прочитати тут: Паперовий будинок: Берлін / Money Heist: Berlin

Читати:  HBO вбиває "Білий лотос"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *