Барселона 1 – 0 Атлетік Більбао

Перший тайм запам’ятався двома цікавими атаками Барси, поперечкою Жоао Фелікса і багатьма сейвами Тер Штегена. Барса надалі не знає, що робити з перевагою у володінні м’ячем, натомість Атлетік дуже добре контр-атакує. Після перерви динаміка зберіглася і здавалося колишній тренер Барси Ернесто Вальверде переграє команду Чаві Ернандеса. В усякому разі менш імениті команди вже влаштовували Барсі серйозні проблеми в цьому чемпіонаті. Навіть відсутність Рафін’ї, Френкі Де Йонга і Роберта Лєвандовскі не може бути виправданням слабкій грі команди, де один Жоао Фелікс не може витягнути на собі всю команду попри величезні намагання.

Зміни на краще відбулися з виходом Ламіна Ямала і Роналда Араухо. Перший ледь не забив в першій своїй атаці, а другий додав впевненості у захисній ланці. І хоча всі чекали на диво від 16-річного Ямала, дочекалися першого гола від іншого тінейджера. Марк Г’ю першим дотиком після появи на полі прийняв вертикальну передачу від Жоао Фелікса, а другим відправив м’яча у сітку воріт Атлетіка на 33-й секунді свого перебування на полі. Вражаючий дебют за Барсу 17-річного нападника, тим більше, що далі він не зупинився, активно і успішно боровся за м’яч і навіть заробив жовту карту (на симуляцію воротаря Атлетіка купився арбітр).

М’яч Марка Г’ю виявився єдиним в грі, яку були цікаво дивитися не стільки через захопливі дії, як через результат, який міг бути як на користь Барси, так і на користь Атлетіка. А те, що Барсі для виграшу знадобилась допомога 17-річного новачка, тільки підкреслює проблеми команди з організацією гри.

Читати:  Наполі 1 - 1 Барселона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *