Антверпен 3 – 2 Барселона

В останні роки Мессі в Барселоні мене дуже дратувала стандартна комбінація, коли Мессі віддає на Хорді Альбу, той пасує назад в центр штрафного і Мессі забиває. Та комбінація мені тоді здавалася верхом примітивізму попри непогану результативність. Зараз у Барси і цього немає. Думка повністю відсутня, жодної комбінації в їхній грі не видно. Тільки тупа навала з розрахунком на пощастить.

Здається Антверпен в цьому матчі грав за бразильським принципом — ви нам заб’єте скільки зможете, а ми скільки захочемо. Настільки натужними видавалися голи Барси, і настільки невимушено обігрували оборону нападники бельгійського клубу.

Скільки ще потрібно доказів керівництву клубу, щоб зрозуміти, що у клубу немає поставленої гри і що це не зміниться перестановкою гравців? Прочитав в новинах, що гравці Барси нарікають на відпочинки, які Чаві їм дає майже після кожного матчу, хоча раніше відпочинком винагороджували тільки після перемог. Якщо головний тренер в критичній ситуації легко відмовляється від додаткового шансу пояснити гравцям, як вони мають грати, то це може означати тільки те, що йому немає чого їм сказати.

Чаві повинен піти, а на його місце треба підписувати головного тренера Жирона Мічела.

Читати:  Барселона 2 - 0 Реал Сосьєдад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *