Найкраще. Різдво. У житті! / Best. Christmas. Ever!

Дата публікації: 2023-12-13 07:00

Рік: 2023
Режисер: Мері Ламберт,
Актори: Бренді Норвуд, Гізер Грем, Джейсон Біггс, Метт Седеньо,
Тривалість: 1 год. 22 хв.
Кошторис: -
Касові збори: -
Рейтинг IMDB: 4,4 / 10

“Найкраще. Різдво. У житті!” – американська різдвяна родинна комедія режисерки Мері Ламберт. В головних ролях зіграли Гізер Грем, Бренді Норвуд, Метт Седеньо та зірка “Американського пирога” Джейсон Біггс. Прем’єра фільму відбулася на Нетфлікс 16 листопада.


Подружжя Сандерсів — Шарлотта та Роб — живе звичайним життям у звичайній квартирі з двома дітьми та без зайвих ілюзій. Ніщо не псувало б цю ідилію, якби не нав’язливі різдвяні листи від колишньої подруги Шарлотт по коледжу — Джекі. В них вона детально описує видатні досягнення своєї родини і це зводить Шарлотт з глузду. Сама вона подібні листи ненавидить і не може зрозуміти навіщо вони взагалі комусь потрібні.

Напередодні Різдва Сандерси відправляються на свята до сестри Шарлотти, але чи то навігатор збожеволів, чи то син Сандерсів вирішив підкорегувати плани батьків, але коли пізно ввечері вони нарешті задзвонили у двері будинку, замість сестри Шарлотт їм відкрила Джекі. Нічого було робити, спочатку довелося ночувати в ідеальної подруги, з мачо-чоловіком та донькою-генієм, а потім і взагалі залишитись у них на Різдво. Та Шарлотт все одно не полишала спроб довести, що ідеальних родин не буває і Джекі щось приховує.


Шкода марнувати час на опис всього, що не так в цьому фільмі. Банальна, але терпима на початку історія в результаті розповзається на непов’язані між собою шматки. Сцени та діалоги не витримують жодної критики — так не поводяться ані в житті, ані в нормальних фільмах. Акторська гра нагадує про себе тільки при наявності Джейсона Біггса на екрані, решта акторів настільки дерев’яні, що боляче дивитись на їхні потуги зобразити будь-які емоції, оплакані штучними сльозами. І тільки раптова поява фінальних титрів вберегла “Найкраще. Різдво. У житті!” від скочування у відвертий треш, хоча автори і дуже сильно старалися.

Читати:  Серіал "Ненавиджу Різдво" / "I Hate Christmas"

Підсумок простий — не дивіться “Найкраще. Різдво. У житті!”, воно того не варте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *