Кохання з першого погляду / Love at First Sight

Дата публікації: 2024-01-14 11:21

Рік: 2023
Режисер: Ванесса Касвілл,
Актори: Бен Гарді, Гейлі Лу Річардсон, Декстер Флетчер, Джаміла Джаміль, Катріна Наре, Роб Ділені, Саллі Філліпс, Том Тейлор,
Тривалість: 1 год. 31 хв.
Кошторис: -
Касові збори: -
Рейтинг IMDB: 6,8 / 10

“Кохання з першого погляду” (Love at First Sight) – романтична драмо-комедія з Гейлі Лу Річардсон та Беном Гарді в головних ролях. Це екранізація роману Дженніфер Сміт “Статистична ймовірність кохання з першого погляду” (2011). Фільм вийшов 15 вересня 2023 року.

За сюжетом дівчина Гедлі (Гейлі Лу Річардсон) летить до Лондона на друге весілля свого батька і знайомиться з хлопцем Олівером (Бен Гарді), який теж летить на весілля, яке виявляється не весіллям, а прощанням з його матір’ю. Яка виявляється живою. Під час перельоту вони закохуються один в одного, але в Лондоні губляться, і потім весь фільм знаходять, знову гублять і знову знаходять один одного.

Назвати цей фільм комедією важко, оскільки драми в ньому значно більше, ніж комічних ситуацій. Гейлі Лу Річардсон грає такий самий типаж незібраної дівчини, як в другому сезоні серіалу “Білий лотос“, тільки значно частіше посміхається. Хоча її манера гри і не дуже різноманітна, але ось цей типаж вийшов дуже унікальним і колоритним. Мабуть, ми побачимо його ще не один раз. Можливо, навіть в третьому сезоні “Білого лотосу”.

Бена Гарді я до того бачив тільки в “Богемній рапсодії”, де він на другому плані грав Роджера Тейлора. В цьому фільмі він зіграв пристойно, але доволі стандартно. Якби не роль в “Богемній рапсодії”, то не впевнений, що я його запам’ятав би.

Фільм рясно наповнений статистичними цитатами, які смішать на початку, коли йде комедія, і розряджають ситуацію під час драматичної частини. Їхня наявність – прикольна фішка цього фільму. І нагадує про книжкове першоджерело.

Читати:  Добрі передвісники / Good Omens

Ще з прикольного – у фільмі явно присутній оповідач, якого грає Джаміла Джаміль. Вона постійно з’являється в різних ролях (стюардеса, інспекторка, барменка і т.д.), але герої її не впізнають. Це така цікава і абсурдна нотка, яку збиває з пантелику, але вцілому прикрашає фільм. Джамілу Джаміль я того бачив у чудовому серіалі “У кращому світі” і тут вона зіграла практично точно так же.

Чесно кажучи, якби я знав, що в фільмі стільки важких питань і страждань, то навряд чи став би його дивитись. Це точно не легка розвага на вечір. Тут дуже багато суму та скорботи. Вся лінія родини Олівера, в якій мати смертельна хвора і відмовляється приймати ліки, змушує замислить про дуже багато різних речей, жодна з яких не є легкою. Тут дана добра відповідь щодо того, яким може бути сенс життя, і в ній присутня певного роду романтика. Але романтика не комедійно-романтична, а зріла і усвідомлена. Доречі, скорбота тут значно натуральніша, ніж в “Солодкій скорботі“.

Цікаво було побачити Декстера Флетчера, якого я знаю тільки по фільму “Карти, гроші, два стволи”, але мені цього вистачить, щоб назавжди запам’ятати його обличчя. Тут у нього була другопланова роль, дуже драматична і зворушлива. Зовсім не схожа на “Мило” з фільму Гая Річі, ну так і актору зараз 57 років. Ненав’язливо, але сподобалось.

Ще серед знайомих акторів був Роб Ділені з “Сам удома 6“. На мою думку, його поява в фільмі “Кохання з першого погляду” є повним міскастингом. Типаж Ділені позірно впевненого в собі довбограя з клоунськими замашками зовсім не підходить під настрій фільму. І хоча він старався зображувати не комічні емоції виходило це не дуже переконливо.

Читати:  Сайнфелд / Seinfeld

Фільм “Кохання з першого погляду” вийшов дуже непоганий, але його треба дивитись під настрій. Для вечірньої розваги він абсолютно не підходить, а для серйозної розмови із самим собою про сенс життя та місце кохання в ньому якнайкраще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *