Уніоністас Саламанка 1 – 3 Барселона

Після недільного ель класико Барселону чекало чергове випробування дуже серйозним суперником.

Уніоністас Саламанка посідає почесне 13 місце в третьому за силою дивізіоном Іспанії і Чаві розумів, що жартувати з нею не варто. Тим більше, що Барселона Б теж грає в цьому чемпіонаті і вже встигла програти Уніоністас вдома з рахунком 0 – 2.

Початок матчу Барселона відверто провалила, пропустивши на 31 хвилині шикарний постріл по своїх воротах. Навіть Тер Штеген нічого не зміг би протиставити феноменальній майстерності гравця Саламанки Альваро Гомеса, що вже казати про запасного голкіпера Іньякі Пенью. На щастя, улюблений гравець Чаві з інстинктом вбивці при виходах сам на сам Ферран Торрес довів, що нападники Барселони не гірше за нападників Саламанки можуть пробивати по воротах, коли їм ніхто не заважає, і зрівняв рахунок. Забивши цей гол, Ферран довів лік своїх голів в цьому сезоні до фантастичної цифри – цілих 7 штук у 24 іграх.

В другому таймі гра зберегала інтригу, аж поки захисники Барселони втомились провалюватися в захисті і пішли в напад. Спочатку Жуль Кунде метрів з 20 вдало пробив по воротах, а трохи згодом Алекс Балде зробив слаломний прохід і ефектно пробив в ближній кут на воротарем Уніоністас.

Після цього гравці команди з університетської Саламанки могли ще відігратись, але тут вже Іньякі Пенья довів, що іноді і він може впоратись з нападом 13-ї команди третього іспанського дивізіону.

Після цієї впевненої перемоги в 1/8 кубку Іспанії Барселоні ніщо не стане на заваді зустрітися в фіналі з Реалом Мадрид і помститися за ганебну поразку в недільному ель класико. Не сумніваюся, що керівництво Барселони, залишаючи Чаві на чолі команди, вірить, що саме так і станеться.

Читати:  Лас Пальмас 1 - 2 Барселона