Я байдужий до мюзиклів та до Аріани Ґранде, тому мене не треба переконувати, що фільм “Wicked: Чародійка” (Частина перша) треба дивитися. Захоплені відгуки критиків вже є доволі переконливими. Натомість цікаво, що пишуть люди, яким фільм не сподобався? Ну просто, щоб мати аргументи на свій захист в розмові з фанатами фільму.
На користь фільму говорять великий бюджет, фантастичний візуал, музичні номери, перевірені Бродвеєм, та присутність Джефа Ґолдблюма. Натомість присутність Аріани Ґранде буде плюсом тільки для її фанатів. Для решти глядачів це в кращому випадку нейтральний аргумент, а в гіршому негативний – якщо ти добре співаєш, то чому ти вважаєш, що акторство це теж твоє?
Чи Ельфаба насправді є злою відьмою?
Відповідь тут: “Wicked: Чародійка” – пояснення сюжету і кінцівки
Подивившись, що пишуть невдоволені критики та глядачі, я склав цей список проблемних моментів фільму “Чародійка”.
- Надто довгий вступ – Ельфаба і Ґлінда багато часу витрачають на встановлення добрих стосунків і це затримує саму історію.
- Дружба між Ельфабою та Ґліндою не пояснена – викинули цілі шматки сюжету з книги, які могли б прояснити, чому вони дружать. Цей пункт нібито протирічить першому пункту, але можна уявити, чому обидва враження мають рацію.
- Дуже повільний розвиток сюжету – кожен крок дається з трудом, важкість відчувається в усьому, навіть в спробах жартувати.
- Оригінальна історія про Дороті і Чарівника Країни Оз перетворилася на любовний трикутник для підлітків.
- Візуальна складова підстраховує музичну – в мюзиклі музика завжди на першому плані, а тут режисер нібито їй не довіряє достатньо і створює приголомшливий візуал, який змагається з музикою за те, хто тут головний.
- Зелений фільтр цілий час – складається враження, що на кожний кадр накладено зелений фільтр з відблисками, від яких дістаєш головний біль.
- Посередня гра Аріани Ґранде – вона не змогла зобразити потужні емоції, продемонструвавши дуже обмежений діапазон. Вона вміє співати – і це єдине позитивне враження від неї в цьому фільмі.
- Синтія Еріво не вміє грати – якщо це можна пробачити Аріані, бо вона все-таки передусім співачка, то Синтія Еріво повинна показувати акторську майстерність. Нажаль, вона цього не робить.
- Мало часу для Джефа Ґолдблюма – не можна пробачити, що такий колоритний актор опинився в ролі декорацій для менш талановитий головних акторів. Краще б його взагалі туди не запрошували, а дали б знятися у другому сезоні серіалу “Каос”.
- Затягнута кінцівка фільму – і все для того, щоб наприкінці отримати “Далі буде”.
Отже, маєте цілих 10 причин не дивитися фільм “Wicked: Чародійка”, якщо вони вам потрібні. Якщо ж ні, пишіть що вам особисто не сподобалося. Або сподобалося.